Seferihisar ve Evren Ailesinin Acı kaybı

Gündem, Son Dakika, Yerel Haberler

Seferihisar genç yaşta kalp krizi sonucu vefat eden İhsan Evren için ağlıyor. Muğla’da katıldığı bir bisiklet yarışında fenalaştıktan sonra tüm müdahalelere rağmen kurtarılayamayan İhsan Evren(37) bugün ikindi namazına müteakip Ulu Camide kılınacak cenaze namazı ardından son yolculuğuna uğurlanacak,

Seferihisar’ın köklü ailelerinden Evren Ailesinin evladı İhsan Evren geçirdiği kalp krizi sonucu vedat etti. Henüz 37 yaşında olan İhsan Evren evli ve 1 yaşında bir çocuk babasıydı.

Hafta sonu bir bisiklet yarışına katılmak için Muğla’ya eşi ve çocuğu ile birlikte giden İhsan Evren, Pazar günü yarış pistinde yerini aldı.  Salcano Gran Fando Marmaris Amatör Bisiklet yarışları olarak düzenlenen yarışa başlayan Evren  97 kilometrelik parkurun Bayır-Osmaniye mahalleri arasındaki bölümünde bisikletiyle seyir halindeyken  fenalaştı.  Yarışın sağlık görevlilerinin hemen müdahalesi ardından Ambulans ile özel bir hastaneye kaldırıldı, fakat yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Acı haberin Seferihisar’a gelmesi ile Evren Ailesi hemen Muğla’ya hareket etti. Yapılan otopsi ardından kalp krizi geçirdiği anlaşılan İhsan Evren bugün son yolculuğuna uğurlanacak.

İhsan Evren’in babası Hüsnü Evren’de genç yaşta geçirdiği kalp krizinin sebep olduğu trafik kazasında hakkın rahmetine kavuşmuştu. Evren ve Gürer Aileleri İhsan Evren’in vefatı ile de büyük bir yasa büründü.

Biz de GazettEge olarak hem Ege Ailesinin akrabası hem de ofisimizin sahibi olan Figen Evren’in büyük oğlu olan İhsan Evren’e Allah’tan rahmet diliyoruz. Ailenin acısını yüreğimizde paylaşıyoruz. Başta annesi Figen Evren olmak üzere  Evren ve Gürer Ailelerine sabırlar diliyoruz.

Bir cevap yazın