Patuli Veteriner Kliniği Açıldı.

Gündem, Magazin, Son Dakika, Yerel Haberler

Seferihisar’ın sevilen Veteriner Hekimi Kerim Kesici bir ilke imza atarak İlçenin ilk tam teşekküllü 7/24 hizmette kliniğini açtı.

Seferihisar Kaymakamı İlhan Abay, Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin’in de katılımları ile açılan klinikte açılışa özel sokak hayvanları için mama dağıtıldı.

Açılışa çok sayıda davetli katıldı. Ayrıca veteriner hekim Kerim Kesici’ nin eşinin öğretmen olması dolayısı ile cok sayıda öğretmende açılışa katıldı. Hayvan severler de kedi ve köpekleri ile açılışa gelince hoş bir tablo oluştu

Tam teşekkülü olan klinikte iki adet ameliyathane yanı sıra gece gözlem altında tutulması gereken hastalar için 20 yataklı bölüm bulunuyor.

Patuli isimli kilinikte Acil servis, Aşı takibi, Cerrahi müdahaleler, Dahiliye, Doğumi Jinekoloji, Laboratuvar(Çok yönlü kan testleri, doğru teşhis),Yoğun bakım, Diş Ünitesi gibi çok önemli bölümler bulunuyor. Bunların yanısıra  Pet Kuaför bölümüyle bakımlarınızı, pet shop ile de alışverişlerinizi yapabileceğiniz bölümler mevcut.

Hayvan dostlarınız için günün her saati arayabileceğiniz Patuli Veterine Kliniği, İzmir Caddesinde Has Konyalı’nın karşısında hizmet veriyor.

Patuli ve  Veteriner Hekim Kerim Kesici’ye ulaşmak için 0 232 743 53 35 ve 0 530 770 5335 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

30.04.2019 Saat: 18.35

 

Bir cevap yazın