Yalı Kafe Bar Sığacık’ın gözde mekanı

Gündem, Magazin

Yalı Cafe Bar birbirinden güzel konuklarını ağırlıyor.

Bir süre önce  kameralarımıza yansıyan canlı müzikli gecede, Ufuk – Rüya Akın çiftinin misafirleri  Haritacı Savaş Kısaağa ve eşi Çevre Mühendisi Özlem Kısaağa, Avukat Gürcan Akıncı ve eşi Selda Akıncı, Öğretmen Emine Kılçıktigin ve eşi Tolga Kılçıktigin, Halk Eğitim Merkezinin Kurslardan sorumlu Müdürü Ali Karagöl ve eşi Seferihisar Belediyesi çalışanı Emre Karagöl ile kızları Nisa Karagöl bu güzel gecede canlı müzik eşiliğinde yemeklerini yerlerken koyu bir sohbete daldılar.

Yusufcan Akın’ın sahibi ve işletmecisi olduğu Sığacık Yalı Cafe Bar’ dan çok memnun olduklarını dile getiren Seferihisar’ın tanınmış simaları “Biz Yalı Kafe Bar’ı seviyoruz, sık sık burada ailecek buluşuyoruz” dediler

Sığacık’ın tercih edilen mekanı olan Yalı Kafe her Cuma Fasıl gurubu ile her Cumartesi Korhan Özgören ve Devrim Seyrek’in sahne aldığı, sıcacık atmosferde ailecek canlı müzik keyfi ve menüsü bol, lezzetli yemekleri tatmanızı tavsiye ederiz.

GazettEge Sığacık bu bölümde magazinin nabzını tutmaya, mekanlardan ve gecelerden haberler vermeye devam edecek. Bizi takip etmeye devam edin.

Bir cevap yazın