Hayrettin Uçak ve Hamit Nişancı

Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

Ak Parti İzmir İl Yönetimini açıkladı. Bir süre önce İl başkanlığına getirilen Kerem Ali Sürekli çalışmasını tamamladı ve listeyi tamamladı.

Asil Yönetim listesinin açıklanmasının ardından Seferihisar’dan iki isimin lisetede yer aldığı dikkat çekti. Hayrettin Uçak ve Hamit Nişancı Ak Parti’nin İzmir İl Yönetimin de görev yapacaklar.

Hayrettin Uçak uzun zamandır il yönetimin de görev alıyordu. Hatta kulislerde Uçak’ın  önümüzdeki dönem milletvekili adayı olacağı konuşuluyor. Hamit Nişancı ise yerel seçimlerin ardından İl yönetimine seçildi.  Böylece Nişancı’nın siyasete devam edeceği sinyali de verilmiş oldu.

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli”Titiz bir çalışma yaptık. İlimize gelen kanaat önderleriyle görüştük. 6 ile 7 bin kişiye tekabül edebiliyor. Yaklaşık bu kadar kişinin görüşünü almış olduk. İlk defa bir yönetim oluştururken anket çalışması yaptık. 2710 kişiden sağlık sonuçlar aldık. İzmir il yönetiminden talep ve beklentileriniz nelerdir, mahallenizdeki sorunlar nelerdir diye sorduk. Bundan sonra da çalışmalarımıza bilimsel verilerde devam edeceğiz. Yedekler konusunda genel merkezden yetki aldık; yedek yönetimi tekrar gözden geçirerek süreç içerisinde açıklayacağız” diyerek açıklama yaptı.

İşte Ak Parti İzmir İl Yeni  Yönetim Kurulu

Ahmet Şimşek, Ali Aslan, Ali Mete Karagöz, Aykut Dikencik, Bilal Kırkpınar, Bora Ersan, Burçin Oğuz, Bülent Bademci, Cenk Özen, Deniz Doğan, Dilaver Kişili, Elif Özüm, Emrullah Duran, Emrun Sulayıcı, Erkan Özkan, Fatih Dinçer, Fatih Yavuzer, Fatma Berber, Feyim Özçelik, Furkan Katmerci, Gözde Keskin, Gülay Sayın, Ayşe Cankurtaran, Gülşen Gezici, Hamit Nişancı, Hayrettin Uçak, Hikmet Kaya, İbrahim Derici, İbrahim Ölmez, Koray Battal, Kudret Karaçelik, Levent Başaran, Mehmet Kocaoğa, Mustafa Kandil, Mustafa Gedikoğlu, Münir Ensari, Nail Kocabaş, Neslihan Akay, Nil Güneri, Nülifer Karadağ, Nur Çimen, Sefa Şahin, Selim Kalemci, Semiha Paçacı, Rafet Uslu, Tuğrul Emre Kaya, Uğur Türkan, Yusuf Gültekin, Zeynep Şen

GazettEge- 19.05.2019

 

Bir cevap yazın