Can Arkadaş Engelli Olimpiyatlarında gururumuz odu

Gündem, Kültür Sanat, Son Dakika, Spor, Yerel Haberler
Seferihisar Can Arkadaş Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi öğrencileri Almanya Hamm Belediyesi tarafından düzenlenen Engelli olimpiyadında büyük başarılara imza attı.
Can Arkadaş Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencilerinden Furkan Arda ve Eraip Gürsu masa tenisinde 1. liği alarak altın madalyayı kaptı.
Yine öğrencimiz Ceren Altınöz 50 metre koşuda 1. olarak altın madalyayı kazandı.
Can Arkadaş Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi 3 altın madalyanın yanı sıra bir de bronz masalya kazandı. Öğrencimiz Deniz Çelik Bowling dalında 3. oldu.
Böylece Almanya Hamm şehrinde 19-23 Haziran tarihleri arası gerçekleştirilen Olimpiyatlarda Can Arkadaş Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi 4 madalya kazanmış oldu
Avrupa’nın pek çok kentinden 2 bin engelli sporcunun katıldığı Olimpiyatlarda Seferihisarlı Öğrencilerin başarısı İlçe de hem gurur hem de sevinç yaşattı.

Olimpiyatlara aileleri ile birlikte giden öğrencilerimizin mutlulukları herkesi sevindirdi.

Öğrencilerimizi Olimpiyatlarda Seferihisar Belediye başkanı İsmail yetişkin’de yalnız bırakmadı.

Can Arkadaş Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi kurucusu Deniz Tolga İnci

“Almanya Hamm’da Yapılan Özel Olimpiyatlarda 3 Altın Madalya 1 Bronz Madalya ve 1 Jüri Özel Madalyası Kazanan Öğrencilerimizi Tebrik Ediyoruz. Hamm Belediye Başkanına, Kardeşim Sn Raine Berges’e ,Sn Tunç Soyer’e ,İlk Günden İtibaren Desteğini Esirgemeyen Başkanımız Sn İsmail Yetişkin’e, Seferihisar Belediyesinin Değerli Meclis Üyelerine ve Belediye Çalışanlarına ,Seferihisar aymakamımız Sn İlhan Abay’a,İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn Ahmet Vehbi Koç’a ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimize ve Değerli Milli Eğitim Çalışanlarına,Öğrencilerimizin Müsabakalara hazırlanmalarında Çok büyük emeği olan İlçe Gençlik Spor Müdürü, Sn Erdal Kılıç’a ve Antrenör’lerine, Gönüllü Öğretmenlerimiz Şeniz Yırtlazlı’ya ve Kalben Ürüncü’ye Değerli Abim Sn Sabahattin Şentürk’e Bizlerle sabırla özveriyle ve Muhteşem ilgilenen Hamm Belediyesi Çalışanları Sinan,Tamer,Mustafa,Yağız ve Ebru’ya, Hamm Belediye Meclis Üyesi Nail Ertaş’a ve Erciyes Restaurant Necmettin Bey’e,Post Gazetesinden Sn Murat Pehlivan’a Can Arkadaş Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinin Değerli Çalışanlarına, Çocuklarına ve Bizlere İnanarak Destek Olan Değerli Velilerimize, Bu süreçte bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza Sonsuz Teşekkürle””diyerek mutluluğunu bizlerle paylaştı.

GazettEge-24 Haziran 2019

Bir cevap yazın