Seferihisar’da Kurban Bayramı resmi bayramlasması gerceklesti.

Gündem, Son Dakika, Yerel Haberler

Kurban Bayramının ikinci gününde protokol resmi bayramlasma için  Seferihisar Askerî Gazino’da bir araya geldi.

Seferihisar Kaymakamı İlhan Abay bayramlaşmaya katılanlar ile tek tek bayramlaştı. Iyi dileklerini iletti.

Bayramlaşma töreninde İlhan Abay yanı  sıra Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin de protokol ve vatandaslarla tek tek bayramlaştı, kucaklaştı.

Bayramlaşmaya Seferihisar Kaymakamı İlhan Abay, Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin yanı sıra Seferihisar  Jandarma Muhabere Eğitim Tabur Komutanı Albay Feridun Çağlayan, Seferihisar Jandarma Komutanı Yüzbaşı Abdulkadir Şimşek, Seferihisar Cumhuriyet Başsavcısına vekaleten Savcı İsmail Alperen Koç katıldı.

Seferihisar Belediyesi’nin iki başkan yardımcısı Nuriye Hepterlikci ve Yelda Celiloglu da Başkan Yetişkin ile birlikte Askeri Gazino’ ya geldi ve herkes ile bayramlasti.

Ayrıca ilçedeki tüm idarî müdürler ve amirler ile din görevlileri bayramlaşmada hazır bulundu.Mahalle muhtarları ve ilcede gorev yapan Basın kuruluşlarından GazettEge ile Yeni Haber’ de bayramlaşmaya katıldı.

STK dan fazla katılım olmadığı dikkat çekerken Seferihisar Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hasan Fehmi Abacı her zaman olduğu gibi yine bayramlaşmaya katıldı.

Siyasi Partilerde Bayramlasma için Askerî Gazino’da yerlerini aldılar. Ak Parti ilçe yönetimi tarafından temsil edilirken Chp Ilçe Başkanı Senem Gürer Solak ve ilçe yönetiminden katılımla temsil edildi. Bayramlaşmaya Mhp ise tam kadro katıldı. İlce Başkanı Ahmet Şeremet, il yönetiminden temsilciler ve Mhp Ilçe yönetim kurulunun tamamı bayramlaşmaya katıldı.

Kiramlar ve sohbetin ardından Seferihisar Kaymakamı İlhan Abay ve Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin şehit ve gazı yakınlarını ziyaret etmek, ardından da vatandaşlar ile bayramlaşmak üzere Askerî Gazino’dan ayrıldı.

­

 

 

GazettEge-12.08.2019

Bir cevap yazın