Zafer Bayramımız Kutlu olsun

Gündem, Özel Haber, Son Dakika, Yerel Haberler

30 Ağustos Zafer bayramı tüm yurtta törenlerle kutlanıyor. İlçemiz Seferihisar’da da sabah saat 10.00 da Atatürk Anıtına çelenk sunulması ile başlayan törenler coşku ile devam etti.

Seferihisar Kaymakamı İlhan Abay, Seferihisar Jandarma Muhabere Eğitim Taburu Komutanı Albay Feridun Çağlayan, Cumhuriyet Savcısı İsmail Alperen Koç, Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Abdulkadir Şimşek , tüm daire amir ve müdürleri törene katıldı.

Siyasi parti temsilcileri de 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarına katıldı. Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Aydın ve ilçe yönetimi, Chp İlçe Başkanı Senem Solak ve ilçe yönetimi, MHP İlçe Başkanı Ahmet Şeremet ve İlçe yönetimi, İyi parti İlçe yönetimi törende hazır bulundu.

Okullardan öğrenci temsilcilerinin de katıldığı törende Ürkmez İlköğretim Okulu Müdüresi Leman Hoşgöz öncülüğünde İstiklal Marşı okundu. Ardından Jandarma Muhabere Alay Komutanlığından Teğmen Mahmut Karakuş günün anlam ve önemini belirten konuşmayı gerçekleştirdi.

Törenin ardından Askeri Gazinoda Seferihisar Kaymakamı İlhan Abay ve askeri erkan tarafından Zafer bayramı kutlama tebrikleri kabul edildi.

Daha sonra Kaymakam İlhan Abay ve protokol İlçe şehitliğini ziyaret etti, dualar okundu.

Bu akşam 30 Ağustos zafer Bayramı dolayısı ile 21:00’da Sığacık Kaleiçi’nde Seferihisar Belediyesi Bandosu konseri gerçekleştirilecek.

Tüm Milletimizin 30 Ağustos Zafer bayramı Kutlu olsun.

Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’e saygı ve şükranlarımızla…

GazettEge-30 Ağustos 2019

 

 

Bir cevap yazın