Seferihisar Saadet Partisi İlçe Kongresi Yapıldı.

Gündem, Özel Haber, Siyaset, Son Dakika, Yerel Haberler

Saadet Partisi Seferihisar İlçe Başkanlığı 7. Olağan Kongresi gerçekleştirildi. Oldukça coşkulu geçen İlçe Kongresinde İlçe Başkanlığına yeniden Ramazan Çakır seçildi.

İlçe Kongresine Oy kullanılacak delegelerin yanı sıra pek çok davetli katıldı. İlçe Başkanı Ramazan Çakır’ın özel daveti ile konuşmacı olarak Saadet Partisi Genel İdare kurulu üyesi ve geçen dönem Saadet Partisi Antalya Belediye Başkan Adayı Avukat Ali Aktaş kongreye katıldı.

Ayrıca yine İlçe Başkanı Ramazan Çakır’ın davetleri ile Saadet Partisi İlçe Kongresine ; Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı adına Semih Tuğrul, İyi parti İlçe Başkanı Şadiye Aşçıoğlu ve yönetim kurulu, Dsp İlçe Başkan vekili Cemrecan Tutar, Vatan partisi İlçe Başkanı Veli Bozkaya,Anap İlçe Başkanı Recep Çiftçi, Hdp İlçe Başkan vekili Kıyas Kalın katıldı.

Siyasi partiler yanısıra sivil toplum örgütleri de Başkan Ramazan Çakır’ı yalnız bırakmadı. Ağrılılar dernek Başkanı Orhan Yüce ve Ahıskalılar dernek başkanı Mehmet Kılıç kongreye misafir oldu.

Saadet Partisi İl Başkanlığından ve komşu İlçe Başkanlarından da yoğun katılım ile Seferihisar İlçe Kongresi gerçekleştirildi. Birlik beraberlik mesajları veren ve tek liste ile seçime giren Seferihisar Saadet partisi İlçe Başkanlığı yeni yönetimi şu şekilde oluştu.

Başkan: Ramazan Çakır

Yönetim Kurulu

Asil Üyeler: Adem Uzer, Faruk Akcan, Hacı Ahmet Selvi, Mehmet Aytekin, Mustafa Cabadan, Mustafa karabüber, Oktay Yılancı, Serkan Koca, Togan Çelik, Zehra Çakar

Yedek Üyeler: Adem Ağladıoğlu, Ahmet Çakar, Ali Öncü, Bayram erol, Hasan Bayzan, İmdat İnanlı, Kadir Okan Özkan, Mesut Bedir, Mesut recep Uğurkol,Selda Uzer, Süleyman Selçukoğlu

İl delegeleri: Adem Uzer, Ramazan Çakır, Serkan Koca, Togan Çelik, Zehra Çakar

Bir cevap yazın