Seferihisar Mandalinası Lösemili Cocuklara Umut olmaya devam ediyor. Yıldız Futbolculardan destek

Gündem, Spor, Yerel Haberler

LÖSEV’in Seferihisar’da satın aldığı ve bu yıl Lösemili çocuklar yararına sayısına başladığı Seferihisar Mandalinası umut olmaya devam ediyor.

Örnek olmak amacıyla ülkenin yıldız futbolcuları LÖSEV Seferihisar Mandalinası satın aldı.

Vakfa destek olan Milli Takım ve Medipol Başakşehir’in deneyimli oyuncusu Mehmet Topal önderliğinde hareteke geçen spor ve iş dünyasından isimler çocuklar için destek yağdırdı. Mehmet Topal’ın yanı sıra Galatasaray’da forma giyen Fernando Muslera, Beşiktaş’ta forma giyen Burak Yılmaz, Premier League ekiplerinden Leicester City’de forma giyen Çağlar Söyüncü, Beşiktaş’ta forma giyen Mehmet Umut Nayir ve Milan’da forma giyen Hakan Çalhanoğlu, Batur Altıparmak, Ebru Erbaş, Gökçe Sürmeli, Şayna Kaynar, Songül Durur Zevzir, Mert Nayır ve Özlem Dolu ilk mahsül olan 2 ton mandalinaları satın alarak huzurevi, okul, hastane, sevgi evi ve down cafe gibi kurumlara gönderilmek üzere yola çıktı.

LÖSEV Seferihisar’da 237 dönümlük kendi mandalina bahçesinde tarım ilaçsız organik mandalina üretiyor ve lösemili çocuklar yararına satıyor. LÖSEV dükkanda mandalinanın kilosu 6 TL den bağışçılar için satışa sunuluyor.

 

 

Bir cevap yazın