Seferihisar Şoförler ve Otomobilciler Odası Gazetecileri Onurlandırdı

Gündem, Özel Haber, Son Dakika, Yerel Haberler

10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısı ile Seferihisar Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Hasan Fehmi Abacı bir kutlama düzenledi.

İlçede görev yapan gazetecileri plaket ile onurlandıran başkan Abacı, bir pasta ile de gazetecilerin gününü kutladı. Abacı “Yerel Medya ilçemiz için çok önemli. İlçemizin sesi, soluğu olarak görev yapıyorsunuz. Hepinizin bu ilçe için yürekten görev yaptığınıza inanıyorum. 10 Ocak çalışan gazeteciler gününüz kutlu olsun. Nice yıllara” dedi

Seferihisar Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası adına Başkan Hasan Fehmi Abacı Yeni Haber Gazetesi, Bayrak Medya, Oluşum Haber, His Medya, GazettEge çalışanlarına plaket taktim etti.

Seferihisar Şoförler ve Otomobilciler Odası binasında gerçekleşen törene Bayrak Medya adına Ayhan Köksal, GazettEge adına Sevil Ege, His Medya adına Emre Bayraktar, Oluşum Haber adına Ezgi Yeşil ve Esra Sürer katıldı.

Yeni Haber adına Mustafa Karabulut telefon ile aranarak geçmiş olsun denildi ve plaketi önümüzdeki günlerde verilmek üzere sözleşildi.

Babasının rahatsızlığı dolayısı ile törene katılamayan GazettEge imtiyaz sahibi Cemrecan Tutar’da daha sonra Başkan Hasan Fehmi Abacı’yı ziyaret ederek, plaketini aldı ve teşekkür etti.

Seferihisar’da görev yapan gazeteciler Seferihisar Şoförler ve Otomobilciler Odasının bu jesti karşısında memnuniyetlerini dile getirdiler.

 

 

 

 

Bir cevap yazın