Okan Atılgan gözyası seli ile uğurlandı

Gündem, Yerel Haberler

Seferihisar’ın sevilen genç reklamcısı 28 yaşındaki Okan Atılgan son yolculuğuna büyük bir kalabalık ile gözyaşı selinde uğurlandı.

Seferihisar’da reklam işinde faaliyet gösteren Okan Atılgan 15 gün önce işyerinde meydana gelen kazada yanarak yaralanmış ve yoğun bakıma alınmıştı. Yapılan tedavilere rağmen durumu kötüye giden Okan Atılgan bugün sabah saatlerinde yaşama gözlerini yumdu.

Beylerli Atılgan ailesinin oğlu olan Okan 1.5 yıl önce evlenmiş, yıllardır çalıştığı reklam sektöründe bir adım daha ileri gidebilmek için bir kac ay önce  reklam ajansi ve atolyesini devir alarak kendi işinin başına geçmişti.

Henüz 1,5 yıllık evli olan Okan Atılgan Seferihisar da herkes tarafından tanıyor ve seviliyordu

Okan Atılgan’ın vefat haberinin Seferihisar’a gelmesi ile tüm ilçe yasa boğuldu. Ikındı namazında Ulu Caminde kılınan cenaze namazına vatandaşlar akın etti. Ayrıca Beyler köyü halkı da cenaze namazı için ilçeye geldi. Cami gözü yaşlı halk ile doldu taştı.

Cenazede merhumun annesi ve eşinin feryatları yürekleri dağladı. Babası ve oğlan kardeşi ancak destek ile ayakta durabildi. Gözyaşları sel oldu, Okan dualar eşliğinde son yolculuğuna uğurlandı

Okan Atılgan mekanın cennet olsun.

Kederli ailesine sabırlar diliyoruz

GazettEge

17.Ocak 2020/Saat:19.21

One thought on “Okan Atılgan gözyası seli ile uğurlandı

Bir cevap yazın