PTT’den Kadın Meclisine Jest

Gündem, Yerel Haberler

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısı ile Seferihisar PTT Müdürlüğü bir ziyaret gerçekleştirdi.

Seferihisar PTT Müdürü Mehmet Ali Fırat ve iki PTT çalışanı Seferihisar Kent Konseyi Kadın Meclisini ziyaret etti.

Ellerinde çiçekler ile Kadın Meclisine gelen Müdür Fırat ve PTT çalışanlarını Seferihisar Kent Konseyi Kadın Meclisi sevinç ile karşıladı.

Seferihisar’da yaşayan tüm kadınlar adına Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Sevil Ege’ye bir buket çiçek veren PTT Müdürü Mehmet Ali Fırat, Kadın Meclisi üyelerine de karanfil vererek Kadınlar Gününü kutladı.

PTT Müdürü Mehmet Ali Fırat “Gelişen toplum en önemli gücü kadınlardır.İnsanların emeği çok önemli bir değerdir

Toplumların kalkınması ve ilerlemesi kadınların her alanda eşitlikci bir yerde olmasıyla değerlendirilmektedir.
Bu vesile ile kadına ve emeğe karşı duyduğum yüksek saygı ile bizi konuk eden başta seferihisar kent konseyi kadın meclisi başkanımız ve üyelerinin şahsında tüm seferihisarlı ve yurdumuzun kadınlarının emekçi kadınlar günü kutlu olsun.Yine Başta Zübeyde Annemiz ve anam olmak üzere ebediyete intikal etmiş olan tüm analara rahmet diliyorum.” dedi

Seferihisar Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Sevil Ege’de Dünya Emekçi Kadınlar Gününü kutlayan PTzt Müdürü Mehmet Ali Fırat’a nezaketinden dolayı çok teşekkür etti. Dünyadaki tüm erkeklerin duyarlı olmasını isteyen Sevil Ege “Dünyadaki tüm erkekler keşke sizler gibi nazik, duyarlı, kadına saygılı olabilseler. Bizler fiziksel olarak erkeklerden güçsüz olabiliriz. Ama her koşulda eşitiz. Fiziksel güçsüzlüğü fırsata çevirip bir tokatla yere düşürebileceğini sanan erkekler annelerinin de kadın olduğunu unutmasınlar. Biz Kadın Meclisi olarak kadına şiddeti önleme üzerine yoğunlaştık. Çalışmalarımızı bu yönde sürdürüyoruz. Umarım bizlerin yetiştirdiği yeni nesil döneminde  kadın erkek eşit olur ve kadına şiddet son bulmuş olur” dedi.
Seferihisar Kadın Meclisi üyeleri Seferihisar PTT Müdürü Mehmet Ali Fırat’’ın bu nezaket ziyaretinden çok mutlu olduklarını  getirerek teşekkür ettiler

GazettEge-09.03.2020/ 19.31

Bir cevap yazın