Ekmeksiz Plajı Halka Kapalı Ama!..

Gündem, Özel Haber, Yerel Haberler

Uzun süredir Halka kapalı olan ve tartışma konusu olan Ekmeksiz plajı ile ilgili son günlerde ilginç gelişmeler yaşanıyor.
Plajın tekrar açılması, kapısındaki mühürün kaldırılması istemi ile Seferihisar Halkı gündem olusturup imza kampanyaları düzenlerken, plaja yakın ve plaj konusunda hedef olan tesis bir kaç gündür yerel basına beyanatlar vererek “Seferihisar Halkının hassasiyetini anladığını” ifade ediyor.

Bütün bu gelismeler olup biterken yazarımız Irfan Kozan dün balığa çıktığında ilginç bir manzara ile karşılaştı.

Halka kapalı olan Ekmeksiz plajının Turistik tesise açık olduğu objektiflere yansıdı.
Turistik Tesisin yüzme sınırı dubaları ile birde iskele koyarak Ekmeksiz plajını kendi kullanımlarına açmış olduğu görüldü.

Yerel basına demeç yeren turistik tesis yetkililerinin bu açıklamalarda ne kadar “samimi” olduğu bu fotograflar ile celiski oluşturdu.

One thought on “Ekmeksiz Plajı Halka Kapalı Ama!..

  • Duyumlara göre her iktidarın adamı olmayı adet edinmiş tipler buranın işletmesini alıp yine uzun yıllar buraya çökmeye niyetleniyorlarmış öyle olacağına bu koyu doğru dürüst sahip çıkacak hiddenby kullansın daha iyi öbür taraftan siyasilerin üzerinden by-pass yapıp yine özele geçecek olan bu yere nasıl olsa orta ve düşük gelire sahip kişiler zaten giremeyecek bu şimdiye kadar böyle gelmiş bundan sonrada böyle gidecektir böyle biline

Bir cevap yazın