İyi Partili Kadınlar Sığacık’da Buluştu

Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

İyi Parti Seferihisar İlçe Başkanlığı Kadın üyeleri ile Sığacık’da toplandı

İYİ Parti İzmir İl Başkanlığı Kadın Politikaları Başkanlığı görevine atanan Serap Özöktem’in katılımı ile gerçeklestirilen toplantıda Seferihisar İlçe Baskanı Şadiye Aşçıoglu ev sahipliği yaptı.

İzmir İl Kadın Politikaları Baskanı Serap Özöktem “Türkiye’nin ilk kadın Cumhurbaskanı Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener olacak. Çalışmalara devam. Erken seçim olur mu diye düşünmeye gerek yok. Hep yarın seçim varmış gibi çalışacağız”dedi

Yeni görevinde ilk toplantısını Seferihisar’da gerceklestiren İl Kadın Politikaları Baskanı Serap Özöktem’e İlçe Baskanlığı bir de süpriz yaptı. Bir pasta ile yeni görevi kutlayan Seferihisar İlçe Başkanı Şadiye Aşçıoglu “Serap Başkanımıza yeni görevinde başarılar diliyoruz” dedi

Pastayı İl Kadın Politikaları Baskanı Serap Özöktem ile Seferihisar İlçe Başkanı Şadiye Aşçıoglu ve Seferihisar İlçe Kadın Politikaları Bsk Yrd Füsun Özaydın birlikte kestiler.

Sığacık Cağ Kebap’ta gerçeklesen toplantıda İl Kadın Politikaları Baskanı Serap Özöktem İyi Partili Kadınlarla sohbet etti. Projeleri anlattı.

Bir cevap yazın