Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Aydın’ın Stadyum Heyecanı

Gündem, Özel Haber, Yerel Haberler

Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Aydın yapımı devam eden İlçe stadyumunun her aşamasını A’dan Z’ye takip ediyor. Stadyumun yenilenmesine büyük önem veren Aydın, kompleksin açılıp burada yeniden maçlar, tezahüratlar yapılamasını heyecan ile bekliyor.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapımı üstlenilen Seferihisar İzzet Gül Stadyumu kısa bir süre öncesine kadar atıl durumdaydı. Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Aydın stadyumu tekrar Seferihisar’a, kazandırmak için kolları sıvadı.Stadyumda pek çok spor dalının yer aldığı alanlar olması planlandı. Sona doğru yaklaşılan inşaatta çalışmalara hız verildi.

Pandemi dolayısı ile teslimi geciken inşaat son hızla devam ederken Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Aydın projeyi çok önemsiyor ve bir an önce hizmete açılması için çalışmalarını sürdürüyor.

Haftanın iki günü giderek çalışmaları yakından takip ve kontrol eden Aydın bugün de stadyuma giderek İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü ekiplerinden bilgi aldı.

Aydın “Spor kompleksimizin açılışını heyecan ile bekliyorum. Kovid-19 salgını dolayısı ile hayallerimiz biraz gecikti. Ama en kısa sürede tamamlanacak, burada yeniden coşku ile maçlar yapılacak” dedi

Çalışmaları yerinde denetleyen Ak parti İlçe Başkanı Ahmet Aydın “Burası bir spor kompleksine dönüşüyor. Ben isminin İzzet Gül olarak kalmasını istiyorum. Çünkü İzzet Gül bu stadyuma çok emek vermiş, elleriyle duvarlarını örmüş bir büyüğümüz” dedi.

Bu hafta stadyumda Doğalgaz hattının döşenmesi ve Kamera odalarının oluşturulması aşaması yapılıyor. Bu çalışmaları yerinde denetleyen Aydın ““İlçemizin tamamına döşenmesini planladığımız Doğalgaz hattını stadyumumuza da uyguluyoruz. Stadyumumuz her açıdan modern bir kompleks olacak” dedi.

Bir cevap yazın