Ahmet Aydın’dan Yağız Ege’ye Destek

Gündem, Sağlık, Yerel Haberler

Henüz 15 Aylık olan ve SMA Tip 1 hastası olan Yağız Ege için düzenlenen kermese Ak Parti Seferihisar İlçe Baskanı Ahmet Aydın da destek verdi

Yönetim Kurulu üyesi Harun İnal ile birlite kermes alanına gelen Ahmet Aydın, Çiftdal Ailesi ile görüştü. Yağız Ege için acil şifalar diledi.

Kermesten kitap alan Ak Parti İlçe Başkanı  Ahmet Aydın ve İlce Yönetim Kurulu üyesi Harun İnal, ayrıca kermesin kıyafet bölümünden yardıma ihtiyacı olan ailelere ulaştırılmak üzere alışveriş yaptı.

“Yağız Ege bebeğimizin bir an önce sağlığına kavuşması en önemli dileğimiz” diyen Ahmet Aydın  “Milletimiz yardımlaşmanın önemini bilen ve tüm dünyaya bu konuda örnek bir millettir. Bizler böyle durumlarda kenetlenir, hepimiz gücümüz kadar yardım yaparız. Elele verdik. Yağız Ege bebeğimizin tedavisi için gereken miktar en kısa sürede toplanacak ve Allah’ın izni ile sağlığına kavuşacak inşallah. Şimdiden Ciftdal Ailesine ve  Öztürkkan Ailesine geçmiş olsun diyorum” dedi

Çiftdal Ailesi torunları-yegenleri için desteğe gelen Ak Parti Ilçe Başkanı Ahmet Aydın’a ve yönetim kurulu üyesi Harun Inal’a çok teşekkür etti.

Bir cevap yazın