Hamza Dağ Seferihisar’da İncelemelerde Bulundu

Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

Ak parti İzmir Milletvekilive Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ Seferihisar’da ziyaretlerde bulundu. Şoför esnafı ile görüşen Hamza Dağ, Çamlık yangın bölgesinde de incelemelerde bulundu. Milletvekili Hamza Dağ’a Ak Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın, Ak Parti İzmir İl Başkan yardımcısı Hamit Nişancı’da eşlik etti.

Seferihisar’da ziyaretlerde bulunan Ak parti Milletvekili Hamza Dağ 43 Nolu Taşıyıcılar ve Mavi Minibüs işletmecisi esnafı ziyaret etti.  Bir süre önce Eshot denetimli olan ve İztaşıt adı altında İBB ile birleşen Seferihisar-İzmir dolmuşçuları ile görüşen Dağ sorunları dinledi. Sahiller ve Köylere çalışan minibüs hattı çalışanlarınında dertlerini dinleyen Dağ, “Esnafımıza destek olmaya devam edeceğim” dedi.

Daha sonra yangın alanlarını ziyaret eden Ak Parti İzmir Milletvekili Hamza Dağ “Yanan ormanların en kısa sürede ağaçlandırılması yapılacak. Yaralar en kısa sürede sarılacak” dedi.

Seferihisar’da özel eğitime gereksinimi olan 23 yaş ve üzeri bireyler için eğitim ve öğretim fırsatları sunan okulu ziyaret ederek İlçe Milli Eğitim Müdürü  Ahmet Vehbi KOÇ bili alan İzmir Milletvekili, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ eksiklerin biran önce tamamlanması için talimatlar verdi.

Ak parti İzmir Milletvekili ve Genel Başkan yardımcısı Hamza Dağ’ın sabah saatlerinde de Beyler köyü yolunda Ak parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın ve İlçe Yönetim kurulu ile Sağlıklı yaşam yürüyüşü yaptığı bildirildi.

Bir cevap yazın