AHMET AYDIN “Seferihisar Bizim Herşeyimiz”

Gündem, Siyaset, Yerel Haberler


Seferihisar Ak part’nin genç İlçe Başkanı Ahmet Aydın arı gibi çalışması ile dikkat çekiyor.
“Seferihisar Bizim her şeyimiz” sloganı ile yola çıkan Ahmet Aydın devlet yatırımlarının ilçeye gelmesi için yoğun çaba sarfediyor.
İlçeye adliye Binası ve stadyum yapılmasının ardından, İlçe girişinden itibaren yeni asfaltlama ve otoban çalışmasına imza atan Ahmet Aydın, bir Seferihisar sevdalısı olarak taktir topluyor.
Mahalle mahalle dolaşan halkın sorunlarını dinleyen çözüm bulmak için kolları sıvayan Ak Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın geçtiğimiz günlerde Seferihisar’da Ak Parti İzmir Milletvekili ve Genel başkan yardımcısı Hamza Dağ’ı ağırladı. Hamza dağ ile birlikte yangın bölgesini ziyaret eden Aydın bilgi verdi, halkın bir an önce ağaçlandırılmanın başlamasını istediğini iletti.
Ak Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın, Ak Parti İzmir İl Başkan yardımcısı Hamit Nişancı’da eşliğinde İlçeyi gezen Ak Parti İzmir Milletvekili ve Genel başkan yardımcısı Hamza Dağ şoför esnafını ziyaret etti, sorunlarını dinledi. Bir süre önce Eshot denetimli olan ve İztaşıt adı altında İBB ile birleşen Seferihisar-İzmir dolmuşçuları ile görüşen Dağ sorunları dinledi. Sahiller ve Köylere çalışan minibüs hattı çalışanlarınında dertlerini dinleyen Dağ, “Esnafımıza destek olmaya devam edeceğim” dedi.
Daha sonra yangın alanlarını ziyaret eden Ak Parti İzmir Milletvekili Hamza Dağ “Yanan ormanların en kısa sürede ağaçlandırılması yapılacak. Yaralar en kısa sürede sarılacak” dedi.
Seferihisar’da özel eğitime gereksinimi olan 23 yaş ve üzeri bireyler için eğitim ve öğretim fırsatları sunan okulu ziyaret ederek İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Vehbi KOÇ bili alan İzmir Milletvekili, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ eksiklerin biran önce tamamlanması için talimatlar verdi.
Ak parti İzmir Milletvekili ve Genel Başkan yardımcısı Hamza Dağ’ın sabah saatlerinde de Beyler köyü yolunda Ak parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın ve İlçe Yönetim kurulu ile Sağlıklı yaşam yürüyüşü yaptı.
Seferihisar Bizim Herşeyimiz diyen Ak parti İlçe Başkanı Ahme Aydın “İzmir Milletvekili, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sn. Hamza Dağ ile ziyaretler yaptık. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Seferihisar için, Seferihisar halkı için çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Bir cevap yazın