Ahmet Aydın’dan Komşu Başkana Tatlı Rekabet Teklifi

Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

Seferihisar Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Aydın, Gönül Seferberliği kapsamında partisine üye kazandırmaya devam ediyor.

Seferihisar’da bir benzinlikte karşılaştığı Menderesli  çift ile sohbet eden Aydın tatlı bir rekabet başlattı.  Seferihisar’a gezmek için gelen Menderes’te ikamet eden Coşkun çiftiyle bir benzin istasyonunda karşılaşan ve sohbet eden Başkan Aydın, plakaları ‘AK’ olan çifte, “AK Partili misiniz, partiye üye değilseniz sizi üye yapalım?” diye sordu. “Reisi severiz ama üye değiliz” diyen Mustafa Coşkun ve eşi Ayşe Coşkun, Başkan Aydın’ın teklifini kabul ederek, Gönül Seferberliği kapsamında oracıkta kimliklerini verdi ve partiye üye oldu.

Bunun ardından esprili bir şekilde Mebderes ilçe başkanına seslenen Ahmet Aydın “Sıra sizde Süleyman Artçı Başkan sizde komşuya üye kazandırabilir misin?” dedi.

AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın Sosyal Medya hesabından ,AK Parti Menderes İlçe Başkanı Süleyman Artçı’ya bir de meydan okudu.

Komşusu olan Menderes’e, Seferihisar’dan üye kazandıran Başkan Aydın, AK Parti Menderes İlçe Başkanı Artçı’ya sosyal medya hesabı twitter üzerinden seslenerek,  “Menderesli Ayşe Teyze ve Mustafa Amca’yla Seferihisar’da benzin alırken denk geldik, sohbet ettik ve kendilerini #GönülSeferberliği kapsamında AK Parti üyesi yaptık. Size üye kazandırdık! @suleymanartci başkan sana meydan okuyorum; sen de komşu ilçene üye kazandırabilir misin?”dedi

Bir cevap yazın