Devlet Erkanı Sığacık Sıcacık’ta Bir Araya geldi.

Gündem, Yerel Haberler

Seferihisar merkezli gelen depremin ardından oluşan tsunami sonrası yaralar sarılmaya çalışılırken, vefat eden Fatma Laike Erçetin dün son yolculuğuna uğurlandı.

Cenazeye katılmak için devlet erkanı Sığacık’a geldi. Heyet Sıcacık Unlu mamullerinde buluştu. İşyeri sahibi, Seferihisar’ın sevilen esnafı  ve aynı zamanda MHP İlçe Yönetim Kurulu üyesi İmdat Kesici Cumhurbaşkanı yardımcısında milletvekillerine herkesi cenaze öncesi misafir etti.

Sıcacık Unlu Mamullerine Cumhurbaşkanı yardımcısı Fuat Oktay,Tarım  ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli,Mhp Milletvekilleri Tamer Osmanağaoğlu ve Hasan Kalyoncu ile Mhp Izmır il başkanı Veysel Şahin Ülkü Ocakları Başkanı Bekir Sıtkı Hastürk geldi. Ardından Chp Milletvekilleri de Sığacık!a gelerek heyete katıldı. Chp milletvekilleri Bedri Serter, Gamze Taşçıer,  Necati Tığlı, Özcan Purçu Chp Genel Başkan yardımcısı Ahmet Akın’da cenaze için ilçeye geldi.

Sıcacık Unlu Mamullerinde Cumhurbaşkanı Yardımcısı, bakanlar ve milletvekillerini ağırlayan İmdat Kesici “Devletimiz sağolsun. Bu zor günümüzde bizi yalnız bırakmadılar. Sığacık’a gelen devlet büyüklerimizi cenze öncesi ağırlamak bana nasip oldu. Gurur duydum. Vefat eden Fatma Laike Erçetin teyzemize Allah Rahmet eylesin. “dedi

Bir cevap yazın