Seferihisar Şoförler Odasının Gurur Günü

Gündem, Yerel Haberler

 

Seferihisar Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hasan Fehmi Abacı yılın en başarılı Esnaf Odası Başkanı Oskarını kazandı.

Türkiye Esnaf Dergisinin düzenlemiş olduğu Türkiye çapındaki oylamada 17800 Esnaf Odası oyundan 11278 oyu alarak yılın Esnaf odaları oskarını Seferihisar Şoförler ve otomobilciler Odası Başkanı Hasan Fehmi Abacı kazandı.

Türkiye Esnaf Dergi-Tv-Radyo tarafından T ürkiye’deki tüm esnaf odaları arasında yapılan ankette açık ara fark ile birinciliği kazanan Hasan Fehmi Abacı’ya dergi yönetim kurulu üyesi Cevat Önge makamında ziyaret etti. Ankette önce aday gösterilme sisteminde en çok oyu Hasan Fehmi Abacı’nın olduğunu belirten Önge “11278 oy ile başkan büyük bir oy farkı ile ipi göğüsledi kendisini kutluyorum” dedi.

Seferihisar Şoförler ve Otomobilciler Odası başkanı Hasan Fehmi Abacı’nın ödül töreni Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin’in makam odasında gerçekleştirildi. İBB Yerel Hizmetler Müdürü Gürhan Özata, Belediye başkan yardımcıları Yelda Celiloğlu ve Nuriye Hepterlikçi ile Esnaf Haber Dergisi adına Cevat Önge’nin hazır bulunduğu Koronavirüs önlemleri kapsamında gerçekleşen törene Seferihisar Şoförler ve Otomobilciler Odası Yönetim Kurulu ve Basın mensupları katıldı.

Ödül töreninde Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin “Ödülü kazanan Seferihisar Şoförler Odası Başkanı Hasan Fehmi Abacı’yı kutluyorum. Bu başarı İlçemiz adına bir gurur ve aynı zamanda Seferihisar’ın marka değerine değer katan bir başarıdır”dedi.

Ödül töreninde konuşma yapan Seferihisar Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Hasan Fehmi Abacı “Çalışmalarımızı ve başarımızı taktir ederek bizi ödüle layık gören Türkiye’nin dört bir yanındaki Esnaf Odası Başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Seferihisar Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası olarak biz her zaman doğru olanın, dürüst olanın ve çalışanın başaracağına inanıyoruz. Bu yıl çok zor günler geçirdik. Mart ayı ile birlikte pandemi ile mücadeye başladık. Araçlarımızın sağlıkla hijyeni için çok emek verdik. Tüm Oda üyesi arkadaşlarımız herkese örnek olacak bir titizlik içerisinde çalıştı. Pandemi hepimize zor günler yaşattı, yaşatmaya devam ediyor. Ayrıca İzmir’de büyük bir deprem ile sınandık. Hala yaralarımızı sarmak için uğraşıyoruz. Bu süreçte birlik beraberlik içerisinde tüm oda üyelerimiz ile kenetlendik. Bu ödülü hep birlikte kazandık.” dedi

Törende ödüle katkısı olan herkese teşekkür eden Abacı “Seferihisar Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası olarak her zaman öncü, ilkeli, topluma yararlı faaliyetlerde bulunmayı ilke edindik. Bu çalışmalarımızı takdir edip bize oy veren Türkiye’nin dört bir yanındaki Esnaf Odalarına, Türkiye Esnaf Dergisi ve Radyo Tv’ye, Cevat Önge’ye, Odamızın tüm yönetim kurulu üyelerine, odamızın genel sekreterine, can meslektaşlarım odamız üyelerine, her zaman yanımda olan aileme, Seferihisar Merkez Lokantası ve sahibi Meral Yeşildağ’ ve İbrahim Yeşildağ’a, Gazettege’ye ve Tüm Basın mensuplarımıza çok teşekkür ederim”dedi

Ayrıca desteklerinden dolayı Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin’e teşekkür eden Abacı ” Ödülümü alırken yanında olan ve taktim eden Sayın Belediye Başkanımız Sayın İsmail Yetişkin’e, İBB Belediyesi Yerel Hizmetler Müdürü Gürhan Özata, Seferihisar Belediye Başkan yardımcısı Yelda Celiloğlu’na Seferihisar Belediye Başkan Yardımcısı Nuriye Hepterlikçi’ye şükranlarımı sunuyor, Seferihisar adına bu ödülü ilçemize kazandırmaktan dolayı gururumu tüm dostlarımla paylaşıyorum” dedi

One thought on “Seferihisar Şoförler Odasının Gurur Günü

  • Bu yıl 279 nu gerçekleştirdiğimiz Türkiye Esnaf Oscarları “Sizce Yılın En Başarılı Esnaf Odası Başkanı Kim Olmalı” Anketimize İlk kez Böylesine Büyük Bir İlgi Oldu. Sn Hasan Fehmi Abacı Başkanımızın Depremin Merkezi Olan Seferihisardaki Sosyal Çalışmaların Mükemmelliği 15 bin Deprem Zedeye Günlerce Sıcak Yemek Servisi ve yine Depremzedelerin ev, işyeri ve Çadırlarına kadar erzak paketlerinin Bizzat Abacı Başkan Genel Sekreter ve Yönetim Kurulu Üyeleri Tarafından ihtiyaç sahiplerinin ayağına kadar giden yardımların bire bir yerine gitmesi sn H Fehmi Abacı Başkanın Türkiye Esnaf Oscarını Kazanmasındak En Büyük Faktör Oldu VE TÜRKİYE ESNAF OSCAR ONURU NUN Seferihisar a gelmesini de Sağlamış Oldu. Evet Belediyesiyle Esnafıyla ve Halkıyla Bu zorgünde böylesine bir hizmet sunanları vede bu hizmetlerin Gizli Kahramanları sn Merkez Lokantası Sahibesi sn .Meral Hanım ile bu başarıların duyrulmasındaki Basın ve Habercilik Çalışmasıyla Büyük Takdir Toplayan Değerli Meslektaşım EGE GAZETESİ ajansı muhabiri sevil Hanımı da gönülden kutluyorum..
    TÜRKİYE ESNAF HABER DERGİSİ ADINA CEVAT ÖNGE

Bir cevap yazın