Ahmet Aydın Yeni Yıla Nöbette Girdi

Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

Seferihisar yeni yıla “merhaba” derken sosyal medyada bir paylaşım dikkat çekti.

Ak Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın’ın yeni yıla görevde olan kolluk kuvvetleri ile girdiği sosyal medya paylaşımında görüldü.

Aydın önce Seferihisar Necat Hepkon Devlet Hastanesine giderek nöbette olan sağlık çalışanlarının yeni yılını kutladı. “Bence 2020’nin süper kahramanları pandeminin başlangıcından itibaren gayretli çalışmalarıyla tüm sağlık çalışanlarımızdı.Hayata sıkıca tutunmamız adına gösterdikleri çaba, emek ve özverili çalışmaları için kendilerine sonsuz teşekkür ediyorum. “diyen Aydın daha sonra nöbette olan kolluk kuvvetlerini ziyaret etti.

Seferihisar İlçe Emniyet Müdürlüğünde nöbette göreve devam eden polisleri ziyaret eden Aydın, sonrada nöbette olan Jandarma Komutanlığına gitti.

Yeni yıla nöbet tutan asker ile giren Ahmet Aydın “Bugün yeni yılı ailelerinden ve sıcak yuvalarından uzakta güvenliğimiz için gece gündüz demeden nöbet tutan polis, jandarma ve sahil güvenlik ekipleriyle birlikte karşılıyoruz, kendilerine disiplinli çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum”dedi.

 

Bir cevap yazın