Ak Parti Seferihisar İlçe Baskanı Aydın’dan Yeni Yıl Mesajı

Gündem, Siyaset

AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Aydın mesajında, “Pandemisiyle, orman yangınlarıyla, depremleriyle, tsunamisiyle zor günlerden geçtiğimiz bir yılı geride bırakırken, 2021 yılına yeni umut ve iyi dileklerimizle giriyoruz” diyen AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Aydın mesajında;

“Yeni yılın birlik ve beraberlik duygularımızın pekiştiği, sağlık ve huzurun hâkim olduğu iyilik dolu bir yıl olması diliyorum.

Her yeni yıl, iyimserliğin ve umudun yeniden canlandığı, daha iyi bir yaşam yolundaki beklentilerin arttığı ve gerçekleşmesi istenilen yeni dilekleri de beraberinde getirir.

Küresel olarak içinde bulunduğumuz koronavirüs (Covid-19) nedeni ile 2020 yılında zor süreçlerden geçmiş olsak da, 2021 yılında millet olarak alınan tedbirlere daha hassasiyet göstererek bu illetten inşallah hep birlikte kurtulacağız.

2021 yılında Seferihisar’da, ülkemizde ve dünyada sevgi, hoşgörü, kardeşlik ve yardımseverlik duygularının arttığı, hayallerin ve umutların gerçeğe dönüştüğü, mutluluk ve başarılarla dolu her şeyden önce sağlıklı bir yıl diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Seferihisarlı hemşehrilerim olmak üzere yeni yılın ilçemize, ülkemize ve tüm insanlığa esenlik, huzur, barış, başarı, sağlık ve mutluluk getirmesini diler, saygı ve sevgilerimi sunarım. Yeni Yılınız Kutlu Olsun ” dedi

Kaynak: Ak Parti Seferihisar Medya Iletişim Başkanlığı

Bir cevap yazın