Seferihisar Şoförler Odası Gürhan Özata’yı Ziyaret Etti

Gündem, Yerel Haberler

Seferihisar Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hasan Fehmi Abacı, Genel Sekreteri Perihan Gülcü ve Merkez Lokantası İşletmecisi Meral Yeşildağ, Tiyatro Öğretmeni Uğur Alparslan ile birlikte İzmir Büyükşehir Belediyesi Yerel hizmetler Seferihisar Şube Müdürü Gürhan Özata’yı makamında ziyaret etti.

Geçtiğimiz günlerde Esnaf Odaları Oskarını alan Hasan Fehmi Abacı, kendisine vermiş olduğu destekten ötürü Gürhan Özata’ya teşekkür etti.  Abacı “İzmir Büyükşehir Belediyesi ile Seferihisar’ın arasında köprü vazifesi gören ve hizmet gelmesi için çabalayan Sayın Gürhan Özata’ya teşekkür ediyorum. Ayrıca ödül törenimizde bizi yalnız bırakmadığı için kendisine teşekkür etmek istedim” dedi.

Seferihisar Şoförler ve Otomobilciler Odası adına bir teşekkür plaket tabağı sunan Hasan Fehmi Abacı’ya Gürhan Özata’da anı olarak özel yapım bir isimlik verdi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Yerel hizmetler Seferihisar Şube Müdürü Gürhan Özata “Bizler Seferihisar’ın daha yaşanabilir olması için çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Bildiğiniz gibi bir Kocaçay projemiz var. Onda da sona yaklaştık. Yakında start vereceğiz. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Tunç Soyer bizlere her türlü desteği sunuyor. Seferihisar İçerisinde İzsu bir çalışma yapacak. O çalışma yapıldıktan sonra yol düzenlemelerimiz de yapılacak” dedi.

Tekrar Seferihisar Şoförler ve Otomobilciler Odasını kutlayan Özata “Türkiye’deki tüm esnafların katılımı ile yapılmış bir ankette en çok oyu alan Değerli kardeşimiz Fehmi Abacı’yı yürekten kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Bir cevap yazın