Seferihisar Şoförler Odasından GazettEge’ye Onur Plaketi

Gündem, Yerel Haberler

Seferihisar Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Hasan Fehmi Abacı, Seferihisar Şoförler ve Otomobilciler Odası Genel sekreteri Perihan Gülcü, Seferihisar Merkez Lokantası işletmecisi Meral Yeşildağ haber ajansımızı ziyaret etti

Seferihisar’da yapmış olduğu başarılı çalışmaları ile Türkiye Esnaf oskarlarına aday gösterilen ve kazanan Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Hasan Fehmi Abacı Gazettege haber ajansı’na teşekkür etti. “Göreve geldiğim ilk günden beri desteğini benden esirgemeyen ekibinize çok teşekkür ediyorum. Özellikle Seferihisar merkezli 30 Ekim günü meydana gelen depremin ardından başlatmış olduğumuz yardımlaşma kampanyasına büyük destek verdiniz. Haber ve duyuru desteği yanı sıra değerli kardeşim Sevil Ege ve Cemrecan Tutar bizzat yardım kampanyalarına katıldınız. Yüreğinizi ortaya koydunuz. Sizlerin uykusuz günlerce koşuşturmanızı gördüm. Sizlerle gurur duyuyorum. Basının görevinin sadece haber olmadığını, toplum yararlı çalışma olduğunu biliyor ve yüreğinizi koyuyor bu işi layığı ile yapıyorsunuz. Özellikle deprem sonrası 15 bin kişiye yemek kampanyamıza vermiş olduğunuz desteğe teşekkür ediyorum. Bu örnek yardımlaşma bizleri ülke gündemine taşıdı ve örnek gösterildik. Bunda katkınızı biliyor, başarılar diliyorum” dedi.

Seferihisar Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hasan Fehmi Abacı ve Genel Sekreteri Perihan Gülcü teşekkür için GazetEge imtiyaz sahibi Cemrecan Tutar ile Haber Koordinatörü Sevil Ege’ye Seferihisar mandalinası ile süslü özel tasarım seramik işçilik tabak plaket taktim etti.

Ziyarete katılan Merkez Lokantası işletmecisi Meral Yeşildağ “Gazeteci ablam ve kardeşlerimi tebrik ediyorum. Seferihisar Şoförler Odası ile başlattığımız kampanyada gerçekten yürekten katkı koydunuz. Bunu kameraların arkasında yaptınız. Sevil Ege bizim ile birlikte günlerce yardım paketi dağıttı, akşamları da Bayraklı’da sıcak yemek dağıtımında gönüllü oldu. Bizler taşın altına elimizi koyduk. Sizde bizimle birlikte o taşın altına elinizi koymaktan çekinmediniz. Desteklerininiz için teşekkür ediyoruz” dedi.

GazettEge Haber Ajansı adına konuşan Sevil Ege herkese teşekkür etti. “Öncelikle hepimiz insanız. Evet pandemi ve ardından gelen deprem ile zor günler yaşadık. Biz depremden sonra ayakta kaldık, birilerine yardım götürebilmek istedik. Bu süreçte Merkez Lokantası Ailesi müthiş bir dayanışma örneği gösterdi. Seferihisar Şoförler Odası müthiş bir destek verdi. Yemekler, yardım paketleri ve ulaşım için hepinize teşekkür ediyoruz. Biz de insan olarak görevimizi yaptık. Gazeteci olmanın avantajını kullanarak daha çok ihtiyaç sahibine ulaşılmasını sağladık, ne mutlu bize. Ayrıca bu çok özel seramik tabağı bize bir anı olarak hazırlayan Seferihisar Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hasan Fehmi Abacı’ya çok teşekkür ediyorum. Bizde kendisinin başarıları ile gurur duyuyoruz. Elimizden geldikçe destek olmaya devam edeceğiz” dedi.

GazettEge İmtiyaz sahibi Cemrecan Tutar ise “Aynı zamanda Seferihisar Şoförler ve Otomobilciler Odası üyesi olarak Hasan Fehmi Abacı başkanımızın oldukça yüksek bir oy ile Türkiye esnaf oskarını almasından dolayı çok memnunum. Odamızın böyle güzellikler ile anılmasını ve temsil edilmesini büyük memnuniyetle karşılıyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

 

2 comments

Bir cevap yazın