İyi Parti İlçe Teşkilatı Selden Zarar Gören Cami için Seferber Oldu

Siyaset, Yerel Haberler

Geçtiğimiz günlerde oluşan sel felaketi ardından en çok etkilenen Doğanbey ve Ürkmez mahallelerinde incelemelerde bulunan İyi Parti Seferihisar İlçe Teşkilatı zarar gören cami için Seferber oldu.

Doğanbey Karayolları Cami’nin gelen su taşkını ile zarar gördüğünü ve kullanılamaz olduğunu öğrenen Iyi Parti Seferihisar Ilçe Başkanı Sadiye Uçar Ascıoglu hemen harekete geçti.

Iyi Parti Seferihisar İlçe Başkan Yardımcısı Yıldırım Akdoğan Doğanbey’de hasar tespit çalışmalarında bulundu. Cami ve okullarda meydana gelen hasarlar ile ilgili tutulan raporlar ardından İyi Parti harekete geçti.

Konu ile ilgili açıklama yapan İyi Parti İlçe Başkanı Sadiye Uçar Aşçıoğlu “Öncelikle hepimize geçmiş olsun. Biz Ilcemizde en çok selden etkilenen mahallelerimizde tespitlerde bulunduk. Bu görevi İlçe Başkan Yardımcımız Yıldırım Akdoğan üstlendi. Doğanbey’de bulunan Karayolları Cami’nin durumu bizi üzdü. Hemen Cumaya kadar temizlenmesini sağlamak istedik. Bu amaçla Seferihisar Belediyesini aradık. Seferihisar Belediye Başkanımız Ismail Yetiskin’e durumu bildirdik. Belediye imkanı yetmezse bizler temizlik şirketi tutalım dedik. Sayın Başkanımız Ismail Yetişkin’de destek vereceğini belirtti. El birliği ile Karayolları Cami’ni temizlettik. Sayın Belediye Başkanımız ile karşılıklı görüştük. En kısa sürede okullarda temizlenecek. Bunlar bizim sorumlulugumuzda değil diyemeyiz. Halkımızın derdi bizimde derdimiz. Allah bir daha böyle afat vermesin. Tüm Izmir’e geçmiş olsun” dedi

 

Bir cevap yazın