İyi Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar Seferihisar’ı ziyaret etti

Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

İyi Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar Seferihisar’ı ziyaret etti. Seferihisar İlçe Başkanı Şadiye Uçar Aşçıoğlu ve İlçe yönetimi tarafından karşılanan İl Başkanı esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Ziyarete İl başkanı Hüsmen Kırkpınar yanı sıra İl Başkan Yardımcısı Hayri Köseoğlu, Yiğit Kumman, İl Yönetim kurulu üyesi Hikmet Doğan’da katıldı.

Seferihisar İlçe yönetimi ile birlikte esnafı ziyaret eden Kırkpınar sorunları dinledi, esnaf ile bol bol sohbet etti. Pandemi dolayısı ile işleri durgun olan esnafa “Maalesef gittikçe yükünüz ağırlaşıyor. Biz İyi parti olarak sizler adına  çözüm önerilerimizi sunuyoruz. Umarız bir an önce bu pandemi biter” dedi.

Ziyaretlerin ardından İlçe Başkanı Şadiye Uçar Aşçıoğlu “İl başkanımız gelmişken yeni katılan üyelerimizin rozetlerini taktim buyursunlar” diyerek İlçe binasında 30 yeni üye ile İyi Parti’ye katılım gerçekleştirdi.

“Her geçen gün yeni üyelerle gittikçe büyüyoruz” diyen İlçe başkanı Aşçıoğlu “İl başkanımızın ziyaretinden büyük memnuniyet duyduk.  Biz Seferihisar İlçe teşkilatı olarak yürekten çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

İyi Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar rozet töreninde yeni üyelere “hayırlı olsun” dedi ve Seferihisar İlçe Teşkilatına çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

 

Bir cevap yazın