Köpekleri İçin Pikabın Önüne Atladı. İşte O Genç O Anları Anlattı.

Gündem

Seferihisar sanayi sitesinde köpek severken pikabın altında kalmaktan son anda kurtulan genç video görüntüleri ile bir anda gündeme oturdu.
27 yaşındaki Emre Biter, kendi köpeği ve arkadaşının köpeğini sevmek için yere eğildiği sırada el freni çekilmemiş pikap üzerlerine geldi. Hayatını hiçe sayan Biter köpekleri kurtarmak için gelen pikabın önüne atladı. Biter’in bu çabası iki köpeği ve park halinde olan 3 aracı kurtardı ve cesur gençte olaydan yara almadan kurtuldu. Kamera görüntülerinin ortaya çıkmasının ardından gündemdeki genç Emre Biter bize özel açıklamalarda bulundu. Biter “Pazar günü saat 15 civarında videoda görüldüğü gibi burada köpeklerle oynuyordum. Yukarı taraftan bir araç sahibi el frenini çekmeyi unutmuş, vitese de takmamış, birazdan rüzgarda esiyordu, yolda rampaydı, üzerimize doğru geldiğini son anda fark ettim. Bir refleks ile aracı durdurmayı başardım. Hem kendimi, hem köpekleri hem de arkada park eden araçları kurtardım ” dedi
Emre Biter Seferihisar sanayi sitesinde de kameralara yansıyan olayla günün konusu ve kahramanı haline geldi. sanayi sitesi esnafı Biter’i cesaretinden dolayı tebrik etti.

Bir cevap yazın