Seferihisar’da Polis Sokağa Çıkanlara Göz Açtırmadı

Gündem, Yerel Haberler

Seferihisar’da tam kapanmanın ilk gününde polis denetimlerini sıklaştırdı. İlçeye üç gün içinde yoğun yazlıkçı akışının gerçekleşmesinin ardından bugün Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler denetimleri sıkılaştırdı.

Seferihisar girişinde kontrol yapan polis ekipleri İlçeye giriş yapan her aracı durdurdu. İzin belgelerini ve Hes kodlarını kontrol etti. İzin belgesi olmayan ya da izin belgesi sınırları dışına çıkanlara cezai işlem uygulandı.

Kontrol noktasında durdurulan vatandaşlar “Olması gereken bu. İzin belgesiz dışarı çıkılmasına engel olmak gerekiyor” diyerek polis ekiplerine destek verdi. İzin belgesiz çıkan vatandaşlar ise cezadan kurtulamadı.

Denetimlerde Seferihisar Kaymakamı Naci Aktaş ve Seferihisar Emniyet Müdürü Temel Salman polis ekiplerine destek verdi.  Seferihisar Kaymakamı Naci Aktaş “Emniyet Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz denetimleri gerçekleştiriyor. Görevlerini yapıyorlar. Vatandaşlarımızın çok zaruri olmadıkça dışarı çıkmadan evlerinde bu süreci geçirmelerini rica ediyorum” dedi.

Seferihisar’ın sahil şeridinde de sıkı denetimler gerçekleştiren polis ekipleri denize girmek isteyen vatandaşları uyardı. Kapanma dönemini yazlıklarında geçirmek isteyen vatandaşların evlerinden çıkmamaları konusunda titiz denetimler gerçekleştirdi. Sadece market alışverişine yürüyerek gidilmesine müsade eden,polis ekipleri araçları ile çıkış yapanları durdurdu. Seferihisar’ın gözde sahil şeritleri Sığacık ve Akarca’da vatandaşlar evlerinde oturarak kapanma ilk gününü geçirdi

One thought on “Seferihisar’da Polis Sokağa Çıkanlara Göz Açtırmadı

  • Çok güzel olmuş ama yollar araç kaynıyordu inşaatlar tam gaz devam nasıl kapanma diğer şık akarcada market olarak kamil market var 101 veya şok market yok nasıl alış veriş yapılacak anlıyorum kamil marketten ekmek gazete ufak tefek ihtiyaçlar karşılanabilir. Diğer ihtiyaçları nasıl karşılayacak insanlar

Bir cevap yazın