İsmail Eren Usta Oyunculara Taş Çıkarttı

Gündem

Ak Parti İzmir il başkanlığının bayram kutlaması için hazırladığı videoda İsmail Eren Aydın başrolü üstlendi.
Korona virüs Salgını sebebiyle büyüklerinden ayrı bayram geçiren bir çocuğu canlandıran İsmail Eren usta oyunculara taş çıkarttı.
Sevimli halleriyle nine ve dedesi ile internetten bayramlaşan çocuğu canlandıran İsmail Eren, Ak Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın’ın oğlu
AK Parti İzmir İl Başkanlığı bünyesinde, Ramazan Bayramı için kısa film çekimi AK Parti Seferihisar Teşkilatı koordinesinde, Seferihisar’da gerçekleşti.

İsmail Eren’in nene ve dedesi rolünde Seferihisar Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı Seher Gül ve eşi Ekrem Gül vardı. İsmail Eren’in anne ve babası rollerini ise Sefer-i Sahne Tiyatro ekibinden tanıdığımız tiyatro sanatçısı Hilal Pak ve Hasan Gözmen üstlendi.

Filmin yapım koordinatörlüğünü kısa bir süre önce İzmir İl Başkanlığı’nda Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcılığı görevine getirilen, AK Parti Seferihisar Tanıtım ve Medya Başkanı Sercan Öztürk yaptı. Yönetmenliğini İzmir Tanıtım ve Medya Başkanı Dilaver Kişili, senaryo ile dış sesi tiyatro sanatçısı Aytuğ Çelik, çekimlerini ise Alper Ünalan ve Ömer Yalçın yaptığı bayram videosu büyük beğeni topladı

Bir cevap yazın