Seferihisarlı Beşiktaşlılar Şampiyonluğu Konvoy ile Kutladı

Spor, Yerel Haberler

 

Süper Lig’in 2020-2021 sezonunu Şampiyon olarak tamamlayan Beşiktaş kupayı kaldırırken, Seferihisar’daki Besiktaşlılar da konvoy ile şampiyonluk turu attı.

Seferihisar Beşiktaşlılar Derneği tarafından düzenlenen kutlama için Koronavirüs önlemleri sebebiyle araç konvoyu uygun görüldü. Beşiktaşlılar Derneği Seferihisar Kaymakamlığı ve Iİce Emniyet Müdürlüğünden gerekli izinleri aldı.

Seferihisar Belediyesi otoparkında buluşan Beşiktaşlılar araçlarını bayraklarla donattı

Seferihisar Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Bülent Önacan önderliğinde araçlar Beşiktaş marşı eşliğinde Seferihisar’ı turladı. Dernek Başkanı Bülent Önacan KOronavirüs salgını dolayısı ile araçlarımızdan inmeden konvoy ile kutlamamızı gerçekleştirdik. Bize bu imkan icin izin veren ve yardımcı olan yetkili kurumlara teşekkür ediyorum. Pandemi nedeniyle zor günlerden geçiyoruz. Bu zor günlerde bize şampiyonluk hediye ederek moral veren Besiktaşımıza minnettarız. Genç bir kadro ile çıktığımız bu yolda Sergen hocamızın azmi, başkanımızın desteği ile son haftalara kadar mücadeleyi hiç bırakmadan şampiyon olduk.Bugün konvoya katılarak coşkumuzu paylaşan taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Cok mutluyuz. En büyük Beşiktaş ” dedi

Beşiktaşlıların coşkusuna Seferihisar Halkı da alkışlarla eşlik etti

Bir cevap yazın