Adnan Çetin-Bir Seferihisar Sevdalısı “Engellilere Müjdeler “

Köşe Yazarları

Merhaba Dostlarım ,

Engelli bir birey olarak hiç bir zaman pes etmedim. Hayatımı benim gibi engelli bireyler, hatta benim imkânlarıma sahip olmayan bir çok engelli kardeşim için mücadeleye harcadım.

Günü geldi rampa dedim. Günü geldi engelli parkı dedim.

Bugün yeni bir müjde vermek istiyorum. Bir kampanya başlatıyorum. Esnafımızdan engelli biret ve aileleri için ındirim talep ediyorum.

Bu çağrıma ilk yanıt Akarca Et ve Sarkuteri’den geldi. Bizi güzel gönülleri ile karşılayan Akarca Et ve Şarküteri sahibi Engin Karaduman ve değerli eşi indirim ile gönüllerimizi aldı

Bundan böyle Akarca Et Sarkuteri’den belli bir limit alışveriş yapan engelli birey  ve aileleri yüzde 5-10 indirimden yararlanacaklar.

Esnaf kardeşlerimize desteleri icin teşekkür ederim.

Bu çağrımın bir çok esnafımız tarafından karşılık bulacağına ve artacağına inancım sonsuz.

Engelli bireyler için hergün çalışmaya devam edeceğim, her zaman söyledigim gibi Avrupa’da  engelli yada yaşlılarımızın  evleri Belediye ve Kaymakamlık tarafından belirlenir.İkisi ortak çalışarak engelli yada yaşlılarımızın  evleri ona göre dizayn edilir.
Banyo, wc, yatak odası, kapı zili, rampa odadaki ışıklar,kapının önüne engelli otoparki olmak üzere bir çok tesisat yapılandırılır

Bunlar ülkemizde neden olmasın. Engelleri kaldırmak aslında bizim elimizde değil mi?

Tekrar esnaf arkadaşlarımızı indirim kampanyamıza davet ediyor, ilk katılan Akarca Et Sarkuteri’ ye teşekkür ediyorum

Saygilarimla
Adnan Çetin

Tel:05079193834

Bir cevap yazın