Albay Armağan Abacıoğlu Gözyaşları ile Uğurlandı

Yerel Haberler

Türk Silahlı Kuvvetlerinde uzun yıllar başarı ile görev yapmış, emekli olduktan sonra birçok Sivil Toplum Örgütlerinde başkanlıklar yaptıktan sonra siyasete atılarak çalışmalarda bulunmuş, Atatürkçü kişiliği ile tanınan Seferihisar’ın önemli ve değerli isimlerinden Pilot Kurmay Kidemli Albay Armağan Abacıoğlu son yolculuğuna gözyaşları ile uğurlandı.

Geçtiğimiz hafta Koronavirüs teşhisi ile hastaneye yatan 1951 Sefeihisar doğumlu Albay Abacıoğlu verdiği yaşam mücadelesini kaybetti

Sade bir tören ile son yolculuğuna uğurlanacak olan Albay Armağan Abacıoglu’nu sevenleri yalnız bırakmadı.

Seferihisar mezarlığında düzenlenen törene ailesi yanı sıra, Seferihisar Halkı, sevenleri ve arkadaşları katıldı.

Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin,  Belediye Başkan Yardımcısı Yelda Celiloğlu, Seferihisar İlçe Başkanı Senem Gürer Solak , Chp ilçe yönetimi, İYİ Parti İzmir İl Yönetimi adına Serap Özöktem, Seferihisar İYİ Parti İlçe Başkanı Şadiye Uçar Aşçıoğlu ve ilçe yönetim kurulu da cenaze törenine katıldı.

Abacıoğlu Ailesi ,merhumun akrabaları ve  arkadaşlarının gözyaşları ile dualar edildikten sonra  Seferihisar’ın yetiştiği değerlerden olan Pilot Kurmay Kıdemli Albay Armağan Abacıoğlu son yolculuğuna uğurlandı.

Aynı zamanda Gazettege Haber Koordinatörümüz Sevil Ege’nin de dayısı olan Pilot Kurmay Kıdemli Albay Armağan Abacıoğlu’na Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz

Bir cevap yazın