Seferihisar Şoför Camiasından Bir Yıldız Daha Kaydı

Gündem

Seferihisar’ın tanınmış simalarından Levent Gediz bir süredir tedavi gördüğü amansız hastalığa yenik düşerek hayata gözlerini yumdu.

İlçede uzun yıllar Seferihisar-İzmir arası otobüs işletmeciliği yapan, aynı zamanda bir dönem Seferihisar Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası başkanlığı görevini de yürüten,daha sonraki yıllarda da market işletmeciliği yapan Gediz’in vefatı ilçede büyük üzüntü yarattı.

Levent Gediz’in vefatı ardından sosyal medyada pek çok taziye mesajı yayınlandı.

Seferihisar Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’da bir paylaşımla üzüntülerini dile getirirken Başkan Hasan Fehmi Abacı “Seferihisar şoför camiasının unutulmaz ismi, eski dönemlerde Seferihisar Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası başkanılığı görevini başarı ile üstlenmiş, değerli meslektaşımız LEVENT GEDİZ başkanın vefat haberini üzüntü ile öğrendim.
Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve camiamıza başsağlığı ve sabır diliyorum.Allah rahmet eylesin.”dedi

Merhum Levent Gediz, 6 Eylül Pazartesi günü öğle namazına müteakip Ulu Cami’de kılınacak namazın ardından son yolculuğuna uğurlayacak

Meehuma Allah’tan rahmet, Basta merhumun evlatları Yiğit ve Gizem olmak üzere tüm Gediz Ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Bir cevap yazın