AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli Seferihisar’da Ziyaretlerde Bulundu

Siyaset

Ak Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli İzmir’in Seferihisar İlçesinde ziyaretlerde bulundu. Ak Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın, Ak Parti Seferihisar Kadın Kolları Başkanı Güler Boler, Ak Parti Seferihisar Gençlik Kolları Başkanı Hakan Özdemir ve Seferihisar Ak Parti İlçe Yönetimi tarafında karşılanan Sürekli, halktan büyük ilgi gördü 

Ziyaretine Seferihisar Kaymakamı Naci Aktaş ile başlayan Ak Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, daha sonra mahalle muhtarlarını ziyaret etti. Muhtarlardan ilçedeki sorunlar ve istekleri ile ilgili bilgiler alan Başkan Sürekli, Seferihisar Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Seferihisar Şoförler ve Otomobilciler Odasını da ziyaret etti. Esnafların Ahilik Haftasını kutlayan başkan Sürekli “ilçedeki gelişmeleri yakından takip ettiğini” dile getirdi.

Seferihisar Şoförler ve Otomobilciler Odasında taşımacılıkta sorunları uzun uzun dinleyen Ak parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli “Seferihisar’da önemli bir sorun olduğunu ve öğrenci servisi ihalelerine esnafımızın girmediğini öğrendik, bunun ile ilgili çözüm üretmeliyiz” dedi. Seferihisar Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hasan Fehmi Abacı ” Servis için tanımlanan ücretin yetersiz kaldığını ve bu yıl ilk kez yapılan bir uygulama ile başka işte çalışmaya müsaade edilmediğinden bu konu ile ilgili mağduriyet giderilirse servis sorununun kalkacağını dile getirdi. Ayrıca İztaşıt üyesi olan ve pilot bölge seçilerek İzmir’de Eshot müdürlüğü ile ortak çalışmaya başlayan minibüsçülerde iki yıldır zor günler geçirdiklerini ve maddi sıkıntı geçirdiklerini dile getirdi.

Oda ziyaretleri ardından tek tek Seferihisar Esnafını dolaşan Ak Parti İl Başkanı Kerem Ali Sürekli ilçede samimi bir şekilde karşılandı. Vatandaşların en çok ilçe içinde yolların bozuk olmasından dolayı Seferihisar Belediyesi’nden şikayet ettiklerini duyan Kerem Ali Sürekli “İnşallah bu dertler bitecek” dedi.

TOKİ’lerde büyük yol kat edildiğini belirten Kerem Ali Sürekli “Seferihisar için planlanan TOKİ konutlarında birinci etap tamamlanıyor. Biz Seferihisar’ın halkının en iyi şekilde yaşam standartlarına kavuşmasını canı gönülden istiyoruz. Esnafımızın her zaman yanındayız. Destek olmaya devam edeceğiz” dedi.

Esnaf ziyareti ardından Eski dönem Seferihisar Belediye Başkanı ve önceki dönem İl Başkan Yardımcısı Hamit Nişancı’ya vefa ziyaretinde bulunan Başkan Sürekli, önceki dönem Seferihisar Gençlik Kolları Başkanlığı yapan ve babasını kısa süre önce kanserden kaybeden Yiğit Gediz’e taziye taziye ziyaretine bulundu.

Ziyaretlerin ardından Ak Parti İzmir İl Başkanı Ali Kemal Sürekli Seferihisar Ak Parti Bölge Mahalle Başkanları toplantısına katıldı.

Bir cevap yazın