Ak Parti Seferihisar İlçe Başkanlığı Genişletilmiş İlçe Danışma Toplantısı Gerçekleştirdi

Siyaset


Ak Parti Seferihisar İlçe Başkanlığı yaklaşık 1,5 yıllık aradan sonra Genişletilmiş İlçe Danışma Toplantısı Gerçekleştirdi.

Seferihisar Belediye Kültür Merkezinde gerçekleşen toplantıya Seferihisar İlçe Teşkilatı üyeleri, kadınlar kolu, gençlik kolu, mahalle temsilcileri, delegeler ve üyeler katıldı.

Toplantıya ayrıca Seferihisar MHP İlçe Başkanı Ahmet Şeremet, Seferihisar Belediyesi Mhp Meclis Üyesi Ahmet Mirze ve Mhp Seferihisar İlçe Teşkilatı da katıldı.


İlçe Danışma Toplantısına Ak Parti İl yönetim kurulu üyeleri Ferhan Eroğlu ve Hayrettin Uçak Seferihisar İlçe Teşkilatını yalnız bırakmadı. Toplantıda Gençlik kolları başkanı Hakan Özdemir ve Kadın Kolları Başkanı Güler Boler’de bir konuşma yaptı.

Tüm masaları tek tek gezerek toplantıya gelenlere “Hoşgeldiniz” diyen Ak Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın’da toplantıda bir konuşma yaptı.

İlçe Başkanı Ahmet Aydın Danışma meclisi toplantısının Seferihisar’a ve ülkemize hayırlar getirmesi temennisi ile başladığı konuşmasında “İlçemizde gerek partimiz gerek ilçemiz için her alanda teşkilatımız ile birlikte yoğun çalışmalar yaptık. Üniversitemizin İlçemize kazandırılmasından, doğalgaz ve elektrik alt yapılarının hızlandırılmasına, devlet hastanesinin iyileştirilmesinden, İlçe stadyumunun yenilenmesinden , şehiriçi geçiş hattının baştan sona yenilenerek vatandaşımıza rahat ve konforlu ulaşım sağlanması için öncülük etiik. Yaptığımız mahalle ziyaretlerinde partililerimiz ve hemşehrilerimiz ile buluşup kucaklaşıyor, istiareler yaparak ilçemizin eksik görülen konularını belirliyor, bu eksikliklerin hızla giderilmesi için konunun muhatapları ile görüşmelerimize devam ediyoruz. Bugün danışma kurulu toplantımızda farklı konulara değinecektim. Ancak toplantımız için yer tahsisi konusunda yaşadıklarımızdan dolayı bugün buradan özellikle bazı hususların altını çizmek istiyorum. Birincisi Seferihisar’ın hizmete ihtiyacı var. Seferihisar büyüyen bir İlçe. Seferihisar hizmet almazsa yaşanmaz bir yer olur. İkincisi Ak Parti olmasa Seferihisar yaşanmaz bir yer olur. Şöyle son yıllara bir bakın Seferihisar’a tüm gelen hizmetler Ak parti Seferihisar teşkilatının çabaları ile geldi. Yaşanan tüm sorunlara biz müdahale ettik. Sorunların çözümü noktasında müdahil olduk. Çözüm önerilerimizi sunduk. Ankara’ya birilerini şikayet etmek, ihale almak için gitmedik. Bunun içindir ki her Ankara ziyaretimizden bir proje ile döndük. Toplantı tarihimiz belli olur olmaz Çağan Irmak Salonu tahsisi için başvuru yaptık. Bunları geçmiş senelerde sözlü olarak yapmıştık ama salon tarafımıza tahsis edilmemişti. Bugün yine bize salon tahsis edilmedi. Araştırma yaptığımızda çatının çökmüş olduğunu, bir senedir tamir edilmediğini öğrendim. Bu arada yazarlar evinde de bir çatı çökme sorunu yaşandı. Yaklaşık 13 yılda Seferihisar’a topu topu iki bina kazandırdılar, onlarında çatısı çöktü. Şu an Seferihisar’a hizmet ve yatırım geliyorsa hükümet aracılığı ile geliyor. Seferihisar Belediyesi hizmet üretmiyor. Seferihisar İzmir Büyükşehir Belediyesinden hizmet alamıyor. Düşünün bir merkez yapılıyor çatısı çöküyor. Bir senedir yapılmıyor. Bir senedir kaç kültür sanat etkinliğinden mahrum bırakılıyor Seferihisar. Bu arkadaşlar Seferihisar’a kütüphane yapacaklarını Kent Konseyi ile yaptıkları her toplantıda söz verdiler, Sayın Soyer Seferihisar Belediye Başkanı iken ayrı söz verdi, Büyük şehir Belediye Başkanı iken ayrı söz verdi. Sonuçta kütüphaneyi Seferihisar’a kazandıran yine biz olduk. ” dedi.

Üye kayıt işlemleri için de çalışmalara devam ettiklerini ve büyümeye devam ettiklerini belirten Aydın “Seferihisar’ın güçlenmesi ve büyümesi için her alanda teşkilatımız ile birlikte durmaksızın çalışıyoruz. hemşerilerimizden aldığımız güçle, teşkilatımızın desteği ile, dostlarımızın hayır duası ile durmadan yolumuza devam ederek mücadelemizi sürdürüyoruz. İstinasız önce ülkem, önce milletime hizmet, önce partim diyerek işlerimize dört elle sarılmalıyız. Her zaman söylediğimiz gibi Ak Partimiz milletimiz tarafından kurulmuş, tek başına işin başına geçmiş ve bugüne kadar milletimizin desteği ve duası ile ayakta kalmış bir partidir. Bizim milletimizden başka yaslanacağımız hiç bir dayanağımız yoktur. Milletimiz bizden hizmet bekliyor. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde partimiz kurulduğu günden bu yana mahallelerimizde, ilçelerimizde, illerimizde, ülkemizde hizmet etmeye devam ediyor, hakkın ve halkın rızasını kazanacak işler yapmaya Allah’ın izni ile devam ediyoruz” dedi.

Pandemi dolayısı ile 1,5 yıl aradan sonra Genişletilmiş İlçe Danışma Toplantısında buluşan Ak Partliler toplantı sonrası fotoğraflar çektirdi.

Bir cevap yazın