Seferihisar’ın Tüm Mahalleri Dogalgaz’a Kavuşacak

Yerel Haberler

AK Parti Seferihisar İlçe Yönetimi Tepecik Mahallesi Merkez ve Akarca Bölgelerinde yapımı devam eden doğalgaz altyapı çalışmalarını yerinde inceledi

Seferihisar’ın tüm mahallelerinin doğalgazdan faydalanması için çalışmalarını sürdürüldüğü, İzmir Doğalgaz Abone Merkezi’nin ilçeye getirilmesi için girişimlerde bulunulduğu ve bu konu ile ilgili  AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın’ın üzerinde titizlikle çalıştığını belirten Ak Parti Yönetim Kurulu üyeleri  geçtiğimiz aylarda müjdesini verdiği Tepecik Mahallesi ve Akarca Bölgesi doğalgaz altyapı çalışmalarının hızla devam ettiğini belirtti 

İlçede sürdürülen çalışmalar hakkında konuşan Başkan Aydın, ilçe genelinde bölgesel ve dağınık hat çalışmalarının hızla devam edeceğini ifade edip, “Söz verdiğimiz gibi tüm Seferihisar doğalgaza kavuşacak” dedi.

Tepecik Mahallesi Merkez ve Akarca Bölgesi’nde yapımı devam eden çalışmaları değerlendiren Başkan Aydın, AK Parti Seferihisar İlçe Yönetim Kurulu Üyelerinden Emrah Önder ve Murat Özlü ’nün, Tepecik Mahalle Muhtarı Azat Aktaş ile birlikte çalışmaları yerinde gözlemleyip incelemelerde bulunduklarını söyledi.

Başkan Ahmet Aydın, “Biz ilçemizi güzelleştirecek tüm yatırımların ve çalışmaların takibine devam edeceğiz. Seferihisar’da 2023 yılına kadar doğalgazı olmayan konut kalmayacak” sözünü yineledi.

Yönetim Kurulu Üyesi Emrah Önder ve Murat Özlü, yetkililerle görüşerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

AK Parti Seferihisar yönetim kurulu üyesi Emrah Önder yaptığı açıklamada  “Tepecik Mahallesi ve Akarca bölgelerinde gözlemlerde bulunduk. Esnaf ve vatandaşlarımızla görüşerek fikir, talep ve önerilerini dinledik. Yetkililerden aldığımız bilgiler doğrultusunda, çalışmaları yerinde gözlemledik. Yapılan çalışmalarla yalnızca Seferihisar’da değil İzmir’in pek çok ilçesinde doğalgaz konforuna kavuşmalarında geçici rahatsızlıklar yaşanabiliyor. İlçemizdeki ekip çok hassas bir şekilde çalışmalarına devam ediyor. Bu esnada esnaf ve vatandaşların mağduriyet yaşamaması, rahatsızlıkların en az seviyeye indirebilmeleri için özverili çalışmalarına şahitlik ettik. Hassasiyetleri için kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi

İzmir’in doğalgaz dağıtım ve işletmesini üstlenen İzmir DoğalGaz, Seferihisar’daki hizmet kalitesini arttırmak için abone merkezlerine bir yenisini de Seferihisar’da ekledi. Doğalgaz ile ilgili her türlü işlemin yapılacağı merkez tüm Seferihisarlılar’a hizmet verecek.

Camikebir Mahallesi General Temel Cingöz Caddesi No:28-30/A adresinde bulunan abone merkezi hafta içi 08.30 – 18.30, (öğle arası 12: 30 – 13.30) saatleri arasında hizmet verecek. Merkezde; abonelik işlemleri, tüketim faturası ve taksit ödemeleri, gaz açma ve kapama işlemleri zaman kaybetmeden, hızlı bir şekilde yapılacak.

HABER: Ak Parti Seferihisar İlçe Başkanlığı Tanıtım Medya Başkanlığı 

Bir cevap yazın